"NUTKI" W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

„Nutki” wybrały się do Biblioteki Miejsko-Gminnej w Wołowie. Przedszkolaki przywitała Pani Renata Rzeźniczek, która prowadzi dział dziecięcy. Dzieci zostały zaproszone z okazji akcji „Czytające Przedszkola” połączonej z akcją organizowaną przez Bibliotekę „Dnia Głośnego Czytania”.

Po powitaniu Pani Renia przeczytała dzieciom opowiadanie Pawła Beresewicza „Wybory”. Przedszkolaki z uwagą słuchały i wraz z panią bibliotekarką je omówiły. Następnie przedszkolaki obejrzały przygotowane bajki i czasopisma. Zostały też zaproszone do działu dla dorosłych, gdzie zostały mile przyjęte przez panie tam pracujące. Miały też okazję zobaczyć największą i najcięższą książkę dla dorosłych .