Przedszkole Nr 2|"Słoneczko"|w Wołowie

1. Start
  2. PROJEKTY

ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole bierze udział w projekcie pn. „Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach RPO WD 2014 – 2020.

W ramach projektu kształciliśmy i podnosiliśmy kompetencje zawodowe absolwentki ZSZ w Wołowie, która odbywała praktykę zawodową w naszej placówce, jako uczeń praktycznej nauki zawodu na stanowisku kucharz.

Czytaj więcej o: ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO