SPRZĄTANIE ŚWIATA

Tegoroczna akcja Sprzątania Świata  ruszyła pod hasłem „Wyprawa- poprawa”. Podczas wspólnego spotkania zwracaliśmy  uwagę dzieci na rolę, jaką każdy  może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami.

Wesołe zabawy dla dzieci przygotowały i przeprowadziły panie z grupy „Krasnale”: Alicja Łupinowicz i Kamilla Nowaczyk, które do współpracy zaprosiły również panią Katarzynę Szydłowską - nauczczyciela grupy „Krasnale” i panią Paulinę Lis - rodzica. Gościem tego dnia był pan Grrzegorz Tymczyszyn. Dużą niespodzianką dla przedszkolaków okazała się możliwość obejrzenia z bliska pojazdów, które zaprezentowali pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.