OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

21 września 2015r., nasze przedszkole, włączyło się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

Ten dzień był w naszym Przedszkolu wyjątkowo radosnym dniem, w którym swoje święto miały wszystkie Przedszkolaki. Zaraz po śniadaniu wszystkie grupy zgromadziły się pod sceną, gdzie panie Monika Dziubińska i Katarzyna Szydłowska powitały je wesołymi piosenkami, do których nasi mali goście wykonywali inscenizacje ruchowe. Na terenie ogrodu przedszkolnego zostały także przygotowane różnego typu konkurencje sportowe, w których dzieci chętnie brały udział.

Jak widać na załączonych fotografiach, dzieci bawiły się doskonale, a uśmiech dosłownie nie schodził  z ich  twarzy.

Całość zakończona została pysznym poczęstunkiem, a na pamiątkę tego dnia, dzieciom wręczone zostały emblematy.