BEZPIECZNE WAKACJE - SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Wakacjeto czas relaksu i zabawy, aby mijały one wypełnione wyłącznie beztroskimi chwilami, staramy się przypominać naszym słoneczkowym dzieciom zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas letnich wakacji. W dniu 21 czerwca odbyło się spotkanie w którym udział wzięli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołowie st. sierż. Marzena Pawlik oraz sierż. sztab. Stanisław Maciocha.

W trakcie spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym wypoczynku, przypomnieli i utrwalili podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na drodze, przestrzegali przed niebezpieczeństwami mogącymi stwarzać zagrożenie w sytuacjach dnia codziennego oraz przypomnieli i utrwalili numery alarmowe. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Celem zajęć było uwrażliwienie dzieci na niebezpieczeństwa. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach oraz odpowiadały na zadawane pytania. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM ORAZ ICH RODZICOM ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Autor: Anna Radziszewska