Przedszkole Nr 2|"Słoneczko"|w Wołowie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 549907
  • Do końca roku: 161 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Wtorek, 2019-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

WYDARZENIA 2017/2018

Artykuły

RYTMICZNE MOTYLKI…

Piątkowy poranek w grupie Motylków zazwyczaj rozpoczyna się od jednego podstawowego  pytania: Kim dziś będzie Pan Piotr???  I tak pojawia się jedno z najtrudniejszych pytań usłyszanych od dzieci! Niestety my - panie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wyobraźnia i inwencja twórcza osoby prowadzącej zajęcia chyba nie zna granic Uśmiech Przez blisko osiem miesięcy współpracy Pan Piotr rozbawiał dzieci i wprowadzał w świat dźwięków między innymi jako: wiking, wojownik, rycerz, minionek, żaba, policjant, Spiderman, ślimak… i wiele więcej.

Czytaj więcej o: RYTMICZNE MOTYLKI…

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA NAUCZYCIELI

Dziś, podczas zebrania ogólnego personelu naszego przedszkola, mieliśmy okazję pogratulowac naszym nauczycielom, którzy podczas tegorocznych wakacji uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego lub tytuł magistra. Gratulujemy pani Alicji Łupinowicz, Paulinie Tomskiej, Monice Konon, Annie Radziszewskiej, Mai Książek, Katarzynie Kierbiec, Marcie Skrzyszowskiej oraz Natalii Mazur.

Był to również czas pożegnania się z panią Karoliną Chorążewską, Elżbietą Pietryszyn, Anną Kołodziej i Jolantą Szewczyk. Serdecznie paniom dziękujemy za pracę u nas, z nami oraz dla nas. Uśmiech

Niezmiernie miło witamy w naszym gronie nowych nauczycieli - panią Aleksandrę Selwocką, Martę Skrzyszowiec i Katarzynę Kierbiec.

Czytaj więcej o: GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA NAUCZYCIELI

"STÓŁ SZWEDZKI NA SŁODKO"

Panie Krysie przygotowują naszym maluszkom "stół szwedzki", tym razem dzieci będą miały "słodkie wybory" Mrugnięcie

Czytaj więcej o: "STÓŁ SZWEDZKI NA SŁODKO"

"ŚWIEŻO UPIECZENI" NAUCZYCIELE KONTRAKTOWI

Nasze grono pedagogiczne wzbogaciło się o trzech nauczycieli, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego. Od 28 czerwca br. panie: Monika Konon, Maja Książek i Anna Radziszewska noszą miano nauczyciela kontraktowego. Wszystkie panie pomyślnie przeszły rozmowę kwalifikacyjną przed komisją powołaną przez dyrektora placówki. Rodzicom z poszczególnych grup dziękujemy za przygotowanie opinii o pracy w/w pań.

Pani Ani. Mai i Monice jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY!!!

                                                               Uśmiech

Czytaj więcej o: "ŚWIEŻO UPIECZENI" NAUCZYCIELE KONTRAKTOWI

5. URODZINY HUBERTA

Dnia 21 czerwca swoje 5 urodziny obchodził Hubert. Dzieci i panie złożyły solenizantowi serdeczne życzenia, zaśpiewały "Sto lat" i wręczyły pamiątkową laurkę. Był wspaniały tort, a na nim płonące ognie, strzelał dziecięcy szampan, były chrupki i pyszny soczek. Tymi smakołykami poczęstował swoich kolegów i koleżanki solenizant. 

Hubertowi życzymy wszystkiego najlepszego.
Czytaj więcej o: 5. URODZINY HUBERTA