W ZAKŁADZIE HANDLOWO - USŁUGOWYM "STARTER”

Dziś "Misie” odwiedziły miejsce pracy pana Krystiana Adamczaka - taty Aleksandra. "Starter” prowadzi działalność w branży materiałów budowlanych i sprzedaży hurtowej odpadów i złomu. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z panią Kingą - współwłaścicielką, która oprowadzała nas po zakładzie pracy i przedstawiła na czym polega praca handlowca w tej branży. Dzieci były bardzo ciekawe i zadawały wiele pytań. Misie zwiedziły sklep i jego wyposażenie. Uwagę dzieci przykuła m.in. maszyna do mieszania farb, duża waga w składzie węgla, samochód widłowy czy wózek do przewozu towarów .

Dzieci zostały przyjęte niezwykle ciepło i życzliwie. Podczas wizyty w hurtowni nie zabrakło zabaw i drobnych pamiątek, które przekazano dzieciom. Nasze przedszkolaki podziękowały za tak miłe przyjęcie wręczając własnoręcznie zrobioną laurkę.

Serdecznie dziękujemy państwu Adamczak i wszystkim pracownikom za cierpliwość i miłą atmosferę.

Autor: Iwona Smolak