PYSZNE LODY DLA OCHŁODY - "SKRZATY" W LODZIARNI "LUSTRO"

Dnia  czerwca, korzystając z pięknej słonecznej pogody i pierwszych powiewów nadchodzącego lata postanowiliśmy schłodzić się nieco w lodziarni „Lustro”. Przedszkolaki miały okazję wybrać smak lodów i kupić je u przemiłej pani sprzedawczyni. A później pozostała jedynie sama przyjemność zjedzenia wszystkich słodkości. Miny dzieci mówią same za siebie! A mamy mogły później jedynie rozpoznać smak lodów na „czystych" koszulkach swoich pociech. Skrzaty dziękują mamom - pani Paulinie Tomskiej i pani Annie Radziszewskiej za tak miłą niespodziankę.

Autor: Stanisława Łazik