PIKNIK RODZINNY - "GRUNT TO RODZINA 2018"

Piknik rodzinny pod hasłem „Grunt to rodzina” obchodziliśmy w tym roku 25 maja. Pogoda i tym razem była dla nas łaskawa, chociaż było kilka momentów, kiedy obawialiśmy się, ze lada moment zagrzmi i spadnie deszcz. Oprócz wspaniałych występów dziesięciu grup wiekowych dzieci, przygotowaliśmy wiele stanowisk z  atrakcjami dla dzieci i dorosłych.:

- „Baloniary” i ich cudaki- zwierzaki,

- super buźki czyli dzieła Mam Vivi Nails,

- jednodniowe, kolorowe tatuaże  i super warkoczyki,

- zamek „Merlin”, zjeżdżalnia, krokodyl- połykacz,

- kącik szachowy,

- „Kram z zagadkami”,

- porady Mary Kay „Dla Mam” i nie tylko,

- „Przygoda z rekinem”,

- „Narty wieśniaka”.

Podczas imprezy można było skorzystać z bufetu, w którym znalazły się domowe wypieki rodziców, świeżo wyciskane soki oraz inne zimne  napoje, lody, kawa i herbata. Na bardziej głodnych  czekał dobrze zaopatrzony grill, a obok można  zjeść także pajdę pysznego chleba ze smalcem i małosolnym ogóreczkiem.

Dodatkowymi atrakcjami był występ dzieci uczęszczających na warsztaty teatralne - przedstawienie „Kaczka dziwaczka”, występ nauczycieli i dzieci – impresja muzyczno - taneczna „Taniec kwiatów”, pokaz umiejętności wołowskiego klubu karacistów, występ grupy tanecznej z WOK-u pod kierunkiem pana Piotra Gajdy- Susa. Dzieci i ich rodziny bawiły się do późnych godzin wieczornych, a my już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok.

Autor: Jolanta Szewczyk