• Odwiedziło nas: 2619403

LISKI I JEŻYKI PODCZAS WYCIECZKI DO DZIEWINA

Dnia 18.05.2018 r. „Jeżyki” i „Liski” udały się na wycieczkę do Regionalnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. Dzieci miały okazję poznać tam źródła energii odnawialnej oraz utrwaliły wiedzę z zakresu profilaktyki ekologicznej.

W trakcie wycieczki każde z naszych „Słoneczek” zamieniło się na chwilę w małego odkrywcę- przy użyciu lup i lornetek przedszkolaki obserwowały przyrodę na szlaku Łęgów Odrzańskich. Bez wątpienia obcowanie z naturą zrobiło na naszych dzieciach duże wrażenie.

Ogromną radość sprawiło dzieciom także przygotowanie tarty z rabarbarem przy pomocy pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Wszyscy zjedli ją z apetytem J

Był to bez wątpienia bardzo udany wyjazd, który przy okazji dostarczył naszym dzieciom dużą dawkę cennej wiedzy.

Autor: Monika Dziubińska