WYJŚCIE "JARZĘBINEK" DO MiGBP

Dnia 27 czerwca 2017 r. (wtorek) dzieci z gr. "Jarzębinki" udały się do M. i G. Biblioteki Publicznej na spotkanie czytelnicze z panią Renatą Rzeźniczek. Dzieci samodzielnie wybrały dwa opowiadania, które pani Renata im przeczytała: "Basia i telefon" Z. Staneckiej i "Oto jest Londyn M. Sasek. Po krótkiej rozmowie na temat opowiadań "Jarzębinki" wysłuchały również historyjki obrazkowej i chętnie wykonały prace plastyczne. Pod koniec tego ciekawego spotkania dzieci zwiedziły wystawę "Historia Polski zaczarowana w książce" i odpoczywały na tarasie biblioteki.

Autor: Maria Kudyba