URODZINY POLI

W dniu 20 czerwca 2017r. swoje 3 urodzinki w grupie ,,Misie” obchodziła Pola. Wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, w środku którego główne miejsce zajęła solenizantka. ,,Misie” odśpiewały gromkie ,,Sto lat”, składały jej życzenia urodzinowe, było mnóstwo tańców ,zabaw i oczywiście słodki poczęstunek. Tego dnia została wręczona laurka przygotowana przez kolegów i koleżanki z grupy. Kochana Polu Życzymy Ci tylko najmilszych i najwspanialszych chwil w życiu...

Buziaki i raz jeszcze Najlepsze Życzenia!!!

Autor: Iwona Smolak