LICEALIŚCI W GRUPIE "MISIE"

6 czerwca 2017r.  o godzinie 10 w ramach akcji,,Cała Polska Czyta Dzieciom” odwiedziła nasze najmłodsze przedszkolaki młodzież z Liceum Ogólnokształcacego im. Mikołaja Kopernika z klasy mundurowej wraz z Panią Katarzyną Łuczak. Nasi goście przeczytali dzieciom swoje ulubione bajki z dzieciństwa. W grupie Misie Zuzia czytała ,,Ciuchcię” Jana Brzechwy, przedszkolaki razem z nią mówiły treść bajki bo dobrze ją znają. Misie dostały od gościa obrazki do kolorowania,  a w zamian podarowały Zuzi kartkę z podziękowaniem.

Był to bardzo mile spędzony czas.

Autor: Iwona Smolak