"KOTKI" PODCZAS ZAJĘĆ

Na zajęciach dydaktyczno-wychowawczych dzieci z grupy "Kotki" z uwagą wysłuchały krótkiego wiersza Doroty Szlagowskiej "Mała pszczółka". Odpowiadały na pytania dotyczące treści wiersza oraz wzięły udział w zabawie ruchowej "Pszczółki lecą do ula". Następnie przystąpiły do wykonania pracy plastycznej pt. "Pszczoła".

W trakcie aktywności plastycznej, trzylatki rozwijały umiejętność posługiwania się klejem; doklejały i dorysowywały brakujące elementy, takie jak: oczy, czułki, paski i skrzydełka. Prace dzieci wystawione zostały w szatni, gdzie wszyscy rodzice mogą je podziwiać.

Autor: Małgorzata Filipiak