DZIEŃ DZIECKA W "SŁONECZKU"

1 czerwca już od rana był innym dniem niż zwykle. Dzieci długo czekały na jego nadejście. Pogoda dopisała, więc po śniadaniu przedszkolaki spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie obejrzały bajkę przygotowaną przez nauczycieli przedszkola. Wspólnym zabawom i różnorodnym konkurencjom sportowym nie było końca. Dzieci miały w czym wybierać: tańce przy muzyce, bańki mydlane, dmuchańce i wiele innych. W sali czekał na dzieci słodki poczęstunek. Ponadto w  tym dniu każde dziecko do domu wróciło oczywiście z "upominkiem".

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

Autor: Iwona Smolak