WYNIKI KONKURSU

Uprzejmie informuję, iż w etapie powiatowym II Edycji Konkursu Plastycznego „112 – ratuje życie” dzieci z Przedszkola nr 2 „Słoneczko” zajęły kolejno miejsca: Zofia Kostrubiec-Małkiewicz (II miejsce) oraz Nella Sochaj (wyróżnienie) i zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.

W XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „25 lat PSP” w etapie powiatowym w I kategorii wiekowej od 6 do 9 r.ż. Maja Dudarowska otrzymała wyróżnienie i została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Uroczyste wręczenie dyplomu i nagrody rzeczowej odbędzie się 10 czerwca 2017 r. (sobota) o godzinie 15:00 na dziedzińcu Starostwa Powiatowego w Wołowie.

Edward Łysuniec

Wydział Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego