ZABAWY "KRASNALI" W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

Piękna pogoda jest wspaniałym pretekstem do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci z gr. „Krasnale uwielbiają bawić się i rywalizować w trakcie wspólnego przebywania na dworze. Wielką gratką dla dzieci okazały się zabawy pt. „Bocian i żaby”, „Dwa pociągi” i „Wesołe węże”. Nasze „słoneczka” podczas zabaw przestrzegają zasad bezpieczeństwa, potrafią współpracować ze sobą, a także zachęcają do zabawy dzieci nieśmiałe oraz z innych grup.

Autor: Alicja Łupinowicz