PANI MALWINA MARTYN CZYTA „LISKOM”

Dnia 6.06.2017 r. w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” pani Malwina Martyn - mama Zosi, odwiedziła naszą grupę. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Krzesiwo”. Pani Malwina przygotowała na to spotkanie także drugą książkę, która zawierała zagadki. Wszystkie przedszkolaki otrzymały na koniec słodki poczęstunek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za aktywne włączanie się w życie grupy i mile spędzony czas.

Autor: Monika Dziubińska