WIZYTA W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM

2.10.2014 r.- Wizyta „Koników” w gabinecie stomatologicznym. 5-latki z grupy „Żabki” odwiedziły gabinet Pana Piotra Laski, który chętnie opowiedział im  o swojej pracy. Dzieci z uwagą obejrzały sprzęt i narzędzia niezbędne w pracy każdego dentysty, a niektórzy nawet odważyli się usiąść na fotelu. Pan Piotr przypomniał dzieciom jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej, jak należy dbać o zęby i co grozi leniuszkom, którzy o tym nie pamiętają. Nasza placówka bierze w tym roku szkolnym udział w projekcie pt. „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej”, co przyczyni się z pewnością do utrwalenia dobrych nawyków w tym zakresie.