W KRAINIE BAJKI I BAŚNI

1.10.2014 r.- „W krainie bajki i baśni”. W grupie dzieci 4- letnich z grupy „Nutki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki zabrały swoje mamusie i tatusiów w podróż do krainy bajek. Wszyscy wspólnie pomagali odnaleźć zagubione bajki, a bohaterom wielu z nich potrafili nawet wskazać drogę powrotną. Dzieci i rodzice bawili się wspaniale,  a na zakończenie wspólnie wykonali  dowolne atrybuty  bajkowe z gazet.  Zostały one  później wyeksponowane  na wystawie  w  przedszkolnej szatni. Wśród wykonanych prac znalazły  się między innymi hełmy, zbroje rycerskie, korony królewskie czy też koszyczek dla Kopciuszka.