DZIEŃ CHŁOPCA

30.09.2014 r.- Dzień Chłopca. Na ten wyjątkowy dzień wesołe zabawy dla chłopców oraz dziewczynek, przygotowały panie: Iwona Smolak i Katarzyna Szydłowska. Ponieważ pogoda nam sprzyjała, było sucho i ciepło, wszystkie dzieci bawiły się wesoło w przedszkolnym ogrodzie. W trakcie uroczystości dominowały zabawy taneczno- ruchowe przy muzyce, zabawy z piłką i skakanką, konkursy „Chłopiec- elegant”, „Próba powagi”, „Jemy jabłka”. Na zakończenie wszyscy mogli pokolorować postać „Chłopca- eleganta”, po czym panie zaprosiły dzieci na słodki poczęstunek.