"LEŚNA RODZINA" - KONKURS RYSUNKOWY

Dzieci z naszego przedszkola wykonały szereg ciekawych prac na konkurs rysunkowy, pt. „Leśna rodzina”. Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu, którego celem było budowanie pozytywnego wizerunku Lasów Państwowych wśród najmłodszych. Organizatorzy skierowali go do dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Niestety z jednej placówki można zgłosić tylko jedną pracę w danej kategorii. Wybór był bardzo trudny! Decyzją koordynatora, Pani Marii Kudyby, nasze przedszkole reprezentowała będzie praca wykonana przez Joannę Fralę z grupy „Jarzębinki”. Tytuł pracy: „Rodzina Zajączków”.