OFERTA 18

Początek roku szkolnego coraz bliżej. W związku z tym po raz kolejny chcielibyśmy przypomnieć Państwu o naszym rozwiązaniu w kwestii ubezpieczenia NNW dzieci.

Jeśli korzystają już Państwo z naszej platformy to bardzo dziękujemy i prosimy zignorować tego maila.

Nasze rozwiązanie jest oparte na samodzielnym zakupie przez rodziców polisy online. Dzięki temu nie angażujemy Dyrekcji placówki w dystrybucje ubezpieczenia dzieci.
To rodzice uczniów Państwa przedszkola podejmują decyzję. Jest to zgodne z trendem rynkowym, zaleceniami MEN i kuratoriów oświaty (więcej tutaj).

Nasza oferta nie jest konkurencją dla polis grupowych tylko alternatywą. Jeżeli posiadacie podpisaną już polisę ubezpieczenia NNW dajcie wybór rodzicom.

Korzyści płynące z naszego rozwiązania:

01

Brak zobowiązań po stronie przedszkola – jako Dyrektor nie podpisujesz umowy ubezpieczenia, przedszkole nie występuje w roli ubezpieczającego.

02

Oszczędność czasu pracowników przedszkola – nie muszą zajmować się kwestią ubezpieczenia dzieci, ponieważ zrobią to rodzice. Omija ich zbieranie składki za polisę, tworzenie list ubezpieczonych oraz potwierdzania czy dany uczeń jest ubezpieczony.

03

Brak roszczeń ze strony rodziców – to oni podejmują decyzję jakie ubezpieczenie kupić, szkoła jedynie proponuje jedną z wielu ofert.

04

Taka sama jakość online jak i u Agenta – sposób zawarcia ubezpieczenia (tradycyjnie lub online) nie wpływa na jego jakość ani na obsługę po szkodzie.

Co możecie zrobić?

1. Umieścić na stronie przedszkola poniższą wiadomość.
  2. Wysłać do rodziców mailem poniższą wiadomość.

Ubezpieczenie NNW dzieci w roku 2023/2024

Szanowni Państwo,

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) uczniów jest dobrowolne. Umowa ubezpieczenia może być zawarta przez rodziców. Jako placówka otrzymaliśmy dedykowany link umożliwiający Państwu samodzielny zakup ubezpieczenia NNW dzieci na warunkach oferowanych w ubezpieczeniach grupowych.

1. Wejdź w dedykowany link: https://eagent.pl/nnw-szkolne/?ac=nnw-rok-szkolny-2023-2024
2. Wybierz interesujący wariant ubezpieczenia.
3. Dane, które podasz są bezpieczne i posłużą wyłącznie do obsługi Twojego zapytania.
4. Opłać polisę online za pomocą bezpiecznej platformy Przelewy24.
5. Dokumenty otrzymasz na maila. Nie musisz drukować, wszystko znajdzie się na Twoim Indywidualnym Koncie Klienta.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na biuro@eagent.pl.

Miłego dnia.

Pełną wersję oferty z dostępnymi wariantami znajdą Państwo tutaj lub klikając w poniższy przycisk.

Ubezpieczenie NNW szkolne w eAgent.pl

z myślą o Twoich potrzebach

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt. Jesteśmy gotowi do udzielenia wszelkich wyjaśnień.

Prosimy o kontakt przez mail:
biuro@eagent.pl

eAgent.pl | Twój Pierwszy Agent Online

Mamy nadzieję, że lubisz nasze wiadomości. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Wiadomość wysłana przez Stowarzyszenie Odpowiedzialni.pl, Warszawska 21/12, 25-512 Kielce

Szanowna Dyrekcjo Przedszkola,