oferta 15

Panie i Panowie Dyrektorzy,
Szanowni Rodzice,

Zbliża się początek nowego roku szkolnego, który tradycyjnie wiąże się z wyborem ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży. Ubezpieczamy w ubezpieczeniu grupowym szkolnym dzieci i młodzież  zajmując się profesjonalną obsługą naszych klientów. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić Państwu atrakcyjne propozycje ubezpieczenia dzieci i młodzieży w polskich towarzystwach ubezpieczeniowych TUZ oraz PZU. Każde z Towarzystw przygotowało możliwość wyboru ubezpieczenia w wersji on-line, gdzie rodzic dziecka samodzielnie wybiera wariant ubezpieczenia, jak i wersji tradycyjnej grupowej, gdzie wybór ubezpieczenia dokonywany jest przez szkołę (Radę Rodziców).

Szczegółowe informacje na temat propozycji ubezpieczeniowych zawierają załączniki.

Jeśli to możliwe, prosimy o przekazanie tych propozycji rodzicom.
Zachęcamy do kontaktu z nami, jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie mailowe otrzymanej informacji oraz dostarczonych załączników.

Z poważaniem,
Daria Kobylińska