oferta 13

Dzień dobry.

Szanowni Państwo,
 chciałbym  zaproponować Państwu ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży na rok szkolny 2023/2024.
       Biuro moje jest jednym z największych jeśli chodzi o ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży. W załączniku  przesyłam pięć wariantów ubezpieczenia (na składkę   35zł, 40zł, 45zł , 50zł i 60zł) bardzo dobrej oferty ubezpieczenia dzieci i młodzieży na rok szkolny 2023/2024.
      Proszę zwrócić szczególną uwagę za wysokie sumy ubezpieczeń, pobyty w szpitalu nie tylko w wyniku wypadku ale i choroby, lekkie uszkodzenia ciała np stłuczenia również są w zakresie. Wyczynowe uprawianie sportu jest w zakresie i co bardzo ważne moje biuro likwiduje szkody co wiąże się z szybką wypłatą odszkodowań. Istnieje również możliwość zwolnienia do 10% uczniów.  W razie potrzeby kontaktu pozostaję do dyspozycji.

Oczywiście jest możliwość zrobienia oferty na każdą inną składkę według życzenia.
W razie pytań bądź  proszę o kontakt.

z poważaniem
Paweł Zabłocki
Dyrektor Działu Ubezpieczeń na Życie

lub do mego pracownika
Tobiasz Zabłocki
Doradca Ubezpieczeniowy Działu Ubezpieczeń na Życie.