oferta 12

Szanowni Państwo

Największa na krajowym rynku firma ubezpieczeniowa PZU przygotowała program ubezpieczeń dla dzieci i młodzieży obowiązujących w roku szkolnym 2023/2024.

Program ubezpieczeniowy funkcjonuje na bazie platformy elektronicznej, która NIE ANGAŻUJE PRACOWNIKÓW PLACÓWKI OŚWIATOWEJ W PROCESIE ZAWIERANIA POLIS.

To co Państwo powinniście zrobić to udostępnić rodzicom link przesłany przez Ubezpieczyciela na stronie internetowej szkoły przy użyciu,którego rodzic będzie mógł zawrzeć polisę.

Warto wiedzieć,że

• To Ubezpieczyciel zawiera z rodzicami umowę ubezpieczeniową do minimum ograniczając zaangażowanie pracowników placówki w procesie.

• Ubezpieczyciel przygotował dla nauczycieli specjalną ofertę ubezpieczeniową OC(100 000 zł sumy ubezpieczenia) przy składce jedynie 5 zł rocznie od osoby w przypadku wyboru naszej oferty.

• Proponujemy wybór ubezpieczenia z 9 przygotowanych propozycji

• Aby przystąpić do platformy ubezpieczeniowej prosimy o przesłani informacji na adres (garciszewska@agentpzu.pl) o treści „Jesteśmy zainteresowani ubezpieczeniem”.

• Ubezpieczyciel prześle aktywny linku do zawarcia polisy.

Jesteśmy do państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

w załącznikach zawarte są materiały dotyczące oferty

Agent PZU

Grażyna Arciszewska