OFERTA 9

W z wiązku ze zbliżającym się terminem wyboru ubezpieczenia od NNW
 dzieci i młodzieży na nowy rok szkolny 2023/2024 w załączeniu
 przesyłam ofertę z szerokim zakresem ubezpieczenia i konkurencyjną
 składką. Zapewniają one kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu,
 na zajęciach pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii, wyjazdów oraz w
 życiu prywatnym.

W imieniu Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A. pragnę przedstawić Państwu ofertę Ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2023/2024, przygotowaną we współpracy z InterRisk S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.

Jako firma od 25 lat związana z branżą oświatową, doskonale znamy potrzeby i możliwości finansowe naszych Klientów. Przygotowując oferty, dajemy możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych preferencji.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

UBEZPIECZENIE DZIECKA 24/7 –

w szkole i poza nią

WYBÓR WARIANTÓW UBEZPIECZENIA dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów do 18 r.ż. i studentów do 25 r.ż.

WYSOKIE WARTOŚCI ŚWIADCZEŃ objętych ubezpieczeniem m.in. w zakresie kosztów leczenia, uszczerbku na zdrowiu czy zgonu

SZEROKI ZAKRES UBEZPIECZENIA – ochrona dla uczniów w zakresie zdarzeń ubezpieczeniowych np. złamania, skręcenia, czy ukąszenia

WSPARCIE W ZAKRESIE LIKWIDACJI SZKÓD – w przypadku zdarzenia objętego ubezpieczeniem pomoc m.in.

z formalnościami potrzebnymi do wypłaty odszkodowania.LIKWIDACJA SZKÓD W PEŁNYM ZAKRESIE REALIZOWANA PRZEZ NAUCZYCIELSKĄ AGENCJĘ UBEZPIECZENIOWĄ!!!

OCHRONA UBEZPIECZENIOWA W RAZIE SZKODY W WYNIKU UPRAWIANIA SPORTÓW – ubezpieczenie ryzyka związanego zarówno ze sportem amatorskim, jak i wyczynowym

Dodatkowo w ramach oferty NNW dzieci, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia, zapewniamy:

• Opcję Hejt Stop – tj. pomoc informatyczną, prawną lub psychologiczną w związku z groźnymi działaniami wobec dziecka w przestrzeni wirtualnej

• zwrot kosztów pomocy psychiatrycznej w związku z leczeniem depresji u dziecka

• zwrot kosztów pomocy psychologicznej w związku z nieszczęśliwym wypadkiem

• MOŻLIWOSC ZAWARCIA UBEZPIECZENIA W FORMIE TRADYCYJNEJ (ZBIÓRKA SKŁADKI W PLACÓWCE) LUB ON LINE ZA POMOCA DEDYKOWANEGO LINKU.

• ZWOLNIENIE Z ZAPŁATY SKŁADKI 10% DZIECI W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ.

Mam nadzieję, że oferta spełni Państwa oczekiwania. W przypadku pytań, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie,

KATARZYNA IGNACZAK