OFERTA 7

Dzień dobry.

Szanowni Państwo,
w załączniku przesyłam ofertę ubezpieczenia szkolnego NNW InterRisk EDU Plus na rok szkolny 2023/2024.

Do zalet tej oferty należą m.in.:
- Atrakcyjne składki i wysokie sumy ubezpieczenia
- Objęcie ochroną ubezpieczeniową wyczynowego uprawiania sportu
- Wysokie świadczenia przysługujące za pobyt w szpitalu w wyniku NW lub choroby
- Koszty naprawy/zakupu okularów lub aparatu słuchowego do 350 zł

Szczegółowy zakres i informacje dotyczące ubezpieczenia znajdą Państwo w załącznikach.

Jest to oferta przeznaczona dla placówek które w ubiegłym roku szkolnym nie posiadały ubezpieczenia w InterRisk.

Zapewniamy obsługę posprzedażową dla naszych klientów m. in. w zakresie zgłaszania roszczeń.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Z poważaniem.

Maciej Mikołajczyk