OFERTA 4

Szanowni Państwo,

Jesteśmy liderem ubezpieczeń NNW placówek szkolnych w całej Polsce. Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym i specjalizujemy się we współpracy z placówkami edukacyjnymi.

Spośród ofert dostępnych na rynku w tym roku wybraliśmy dla Państwa propozycję ubezpieczenia NNW przygotowaną wspólnie z firmą INTERRISK. W załączniku przesyłamy ofertę dla przedszkoli oraz szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

• konkurencyjne składki już od 20 zł dla przedszkoli i 30 zł dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych;
  • szeroki zakres ubezpieczenia: ochrona przez cały rok i na całym świecie, 365 dni w roku i 24 godziny na dobę;
  • pobyt w szpitalu w zakresie;
  • pakiet HEJT STOP (pomoc informatyczna, prawna i psychologiczna);
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, dyrekcji oraz ochrona prawna Dyrektora placówki za symboliczne 1 zł;
  • wyczynowe uprawianie sportu w zakresie ubezpieczenia;
  • pomoc dedykowanego opiekuna ze strony naszej firmy (w tym pomoc w likwidacji szkód);
  • 10% uczniów zwolnionych z opłaty składki.

MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z OFERTY

1. Forma tradycyjna polegająca na podpisaniu umowy z placówką. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny w celu zawarcia umowy. Pakiety dotyczące tej formy zawarcia polisy znajdują się w załącznikach pdf.
  2. Forma wirtualna polegająca na udostępnieniu linku do naszej oferty (do przekazania rodzicom lub zamieszczeniu na stronie www szkoły). W tym wariancie rodzice sami dokonują zakupu ubezpieczenia. Oferta w formie wirtualnej zawiera pakiety dla przedszkoli od 30 zł oraz dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych od 38 zł (dostępne w załączonym poniżej linku).

Link do polisy wirtualnej:

Link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia:

Oferta dotyczy szkół nieubezpieczonych aktualnie w Interrisk

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się przedstawioną ofertą. W przypadku zainteresowania propozycją prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

BASEFINANCE