"GUZIKOWY ŚWIAT"

Guzik to nie tylko przedmiot, który jest ozdobą naszego ubioru, ale także  ciekawy element prac plastycznych. Podczas zabaw guzikami, układania z  nich różnych wzorów i mozaik zrodził się pomysł  stworzynia prac plastycznych z ich wykorzystaniem. Marcel Moskal oraz Bartłomiej Żak przygotowali prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. Guzikowy świat zorganizowany przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 1 w Dąbrowie Górniczej.

Za udział w konkursie nasi mali artyści otrzymali dyplomy. Gratulujemy chłopcom kreatywności i ciekawych prac.