Zwiedzamy wystawę "Cztery pory roku z aniołami"

W dniu 14.11.2014r. czterolatki z grupy „Nutki”  i „ Zajączki” wraz z nauczycielkami Jolantą Szewczyk i Stanisławą Łazik zwiedziły wystawę prac plastycznych pod tytułem „Cztery pory roku z Aniołami” zorganizowaną  w sali sesyjnej Zamku Piastowskiego.  Przedszkolaki powitała pani Katarzyna Szot. Następnie dzieci mogły obejrzeć niezwykłe i niespotykane, unikatowe Anioły wykonane w kolorach danej pory roku. Prace przygotowali wychowankowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym.