• Odwiedziło nas: 2620333

Zajęcia otwarte w "NUTKACH"

W dniu 1.10. 2014r., w grupie „Nutki” odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców.

Na początku spotkania dzieci wraz z rodzicami  zostali  zaproszeni w „Podróż do krainy bajek”. W czasie tej wyprawy wszyscy uczestnicy  poszukiwali ukrytych bajek, pomagali bohaterom odnaleźć swój dom, odszukiwali zagubione rekwizyty bajkowe. Poszczególne zadania przeplatane były wspólną zabawą przy piosenkach przedszkolnych. Na zakończenie przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały rekwizyty bajkowe wykorzystując gazety i czasopisma. Znalazły się tam między innymi: hełm rycerski, berło, korona królewska, koszyczek Czerwonego Kapturka    i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wykonane prace  zostały wystawione w szatni przedszkolnej. Zajęcie zostało przygotowane przez Stanisławę Łazik.