BARDZO NAM PRZYKRO...

Dziś dotarła do nad smutna wiadomość o śmierci Pani Małgorzaty Hermaszewskiej – emerytowanego nauczyciela i dyrektora Przedszkola „Słoneczko”.

Pani Małgorzata z naszą placówką związana była już od pierwszych dni jej powstania, czyli od 1 września 1976 r. Początkowo pracowała jako nauczyciel, a w latach 1985-1999 pełniła funkcję dyrektora. Przez cały ten czas z największym oddaniem poświęcała się sprawom dzieci, rodziców i lokalnego środowiska. Pozostawiła po sobie wspomnienie osoby życzliwej i wrażliwej na problemy innych ludzi. Zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Autor: Elżbieta Maceluch