AKADEMIA ARTYSTY - Sztuka i edukacja

Drodzy Rodzice,

miło nam poinformować, że nasz przedszkole weźmie udział w projekcie pt. ”AKADEMIA ARTYSTY - Sztuka i edukacja”, w ramach którego dzieci 6.letnie z grupy „Malinki” i „Smerfy” uczestniczyć będą w cyklu bezpłatnych warsztatów artystyczno- muzycznych.

Projekt realizować będzie Fundacja MY we współpracy z:

Otwartym Zakładem Artystycznym,

ALT music,

Zaproszonymi gośćmi: Magdalena Kreis, Weronika Idzikowska, Pola Rożek, Krzysztof Gołubowski.

Za Państwa zgodą, prace dzieci oraz dokumentacja fotograficzna będą prezentowane na stronie projektu:

Facebook: Akademia Artysty – sztuka i edukacja. Bardzo prosimy o polubienie fanpage i śledzenie poczynań artystycznych swoich pociec.

Zapraszamy również do polubienia stron osób i organizacji, dzięki którym projekt jest realizowanych: Facebook, Fundacja MY: @MYFundacja

Facebook Otwarty Zakład Artystyczny: @otwartyzakladartystyczny

Facebook ALT music Róża Gołubowska: @rg.altmusic

Serdecznie dziękujemy Pani Róży i Natalii Gołubowskiej za zaproszenie do udziału w PROJEKCIE

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Realizacja projektu Fundacja MY z Wołowa.

Autor: Elżbieta Maceluch