• Odwiedziło nas: 2619579

WIZYTA W MIEJSKIEJ I GMINNEJ BIBLIOTECE

30 czerwca 2015r. Po raz kolejny „Tygryski” udały się do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wołowie. W progach biblioteki przywitała nas Pani Renata Rzeźniczek, pracownik biblioteki. Tam dzieci przypomniały sobie zasady funkcjonowania placówki. Usłyszały o księgozbiorze biblioteki, jak również wybrały książeczkę, którą Pani Renata przeczytała dzieciom. Kolejny punktem wizyty było rysowanie postaci z bajki. Następnie „Tygryski” podziękowały Pani Renacie za zaproszenie i obiecały, że odwiedzą bibliotekę wspólnie z rodzicami podczas wakacji.