Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

"UWOLNIJ SWOJE KSIĄŻKI, DZIEL SIĘ Z INNYMI RADOŚCIĄ CZYTANIA"

Nasze przedszkole aktywnie wspiera  ideę bookcrossingu. Już po raz drugi przyłączamy się  do Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek, które przypada na czerwiec. W akcję uwalniania książek angażujemy podopiecznych oraz ich opiekunów. Cieszymy się, że groo rodziców entuzjastycznie i ze świadomością włącza się w nasze działania, mające na celu rozwijanie czytelnictwa a także przywracanie książce jej należnego miejsca.

Wszystkim, którzy współtworzą stoiska bookcrossingowe w naszej placówce – Dziękujemy!

Elżbieta Pietryszyn -  Koordynator Akcji Wolnych Książek