"KAŻDE DZIECKO ZASŁUGUJE NA KSIĄŻECZKĘ"

W ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pracownicy przedszkola przygotowali inscenizację „Lokomotywy” Juliana Tuwima, którą wystawili 1 czerwca. Była ona entuzjastycznie odebrana przez dzieci i dorosłych.

W grupach nauczyciele angażowali rodziców do wspólnego czytania.

Dzieci z grupy „Nutki” 2 czerwca wyruszyły na poszukiwania ciekawej książki do przedszkolnej biblioteki. Zapoznały się z nowościami, przeglądały wybrane przez siebie książki, po czym wysłuchały jednej z nich a mianowicie „Niezwykłe przygody zabawek” K. Najmana.

Lider Programu „Czytające Przedszkola” - Elżbieta Pietryszyn