"NUTKI" ŻEGNAJĄ STARSZYCH KOLEGÓW

23 czerwca 2015r. 5. i 6. latki z grupy „Koniki”, „Tygryski”, „Śmieszki” i „Żabki” uroczyście pożegnały się z przedszkolem. Te ostatnie chwile dzieci spędziły w obecności wszystkich pracowników przedszkola oraz swoich rodziców. Tego dnia przedszkolaki dwukrotnie zaprezentowały przygotowany na tę uroczystość program artystyczny.

O godzinie 930 odbył się występ dla koleżanek i kolegów z młodszych grup oraz dla personelu przedszkola. Również dzieci z grupy „Nutki” przygotowały piękną część artystyczną, którą pożegnały swoich starszych kolegów.