POŻEGNANIE "STARSZAKÓW"

O godzinie 1430 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola z udziałem rodziców. Wszyscy byli bardzo przejęci i podekscytowani. Pani dyrektor ciepło przywitała dzieci oraz zgromadzonych gości i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia. Dzieci z dumą wkroczyły na salę w rytmie Poloneza, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, które wycisnęły z oka niejedną łzę. Przepiękny występ nagrodzony został gromkimi brawami. Po występie pani dyrektor dziękowała zarówno dzieciom, ich rodzicom oraz nauczycielom. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, piękne książki zakupione przez rodziców oraz drobne upominki od swoich pań. Rodzice zaangażowani w pracę na rzecz naszej placówki otrzymali podziękowania. W ich imieniu głos zabrał pan Łukasz Ciołek – przewodniczący Rady Rodziców, który podziękował dyrekcji oraz nauczycielom za trud włożony w wychowanie pociech. Uroczystość wzbogaciły pięknie przygotowane poczęstunki dla dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości. Nie zabrakło również uścisków, błysku fleszy, wzruszenia i radości.

Z uwagi na szczególny dzień w którym odbyła się uroczystość, nie obyło się również bez życzeń i upominków dla wszystkich tatusiów z okazji ich święta.

Wszystkim „Konikom”, „Tygryskom”, „Śmieszkom” i „Żabkom” życzymy samych sukcesów w życiu i w szkole!