DZIEŃ DZIECKA

01.06.2015r.- Dzień Dziecka. W tym dniu na dzieci czekało w ogrodzie przedszkolnym wiele miłych niespodzianek. Najpierw odbyły się wesołe zabawy muzyczno- ruchowe przy piosenkach „Marzenia dzieci” oraz „Co mi się śniło”. 4-latki z grupy „Zajączki” wyrecytowały przy mikrofonie wiersz pt. „Dzieci” , a panie złożyły wszystkim przedszkolakom, z okazji ich święta, serdeczne życzenia. Pracownicy przedszkola przygotowali naszym milusińskim niespodzianki. Najpierw odbyła się pomysłowa inscenizacja utworu Juliana Tuwima „Lokomotywa”, której towarzyszyła odpowiednio dobrana muzyka. Pod koniec tego występu wszystkie przedszkolaki dołączyły do pociągu i odbyła się wspaniała podróż po całym przedszkolnym ogrodzie. Następnym punktem programu był „Taniec piratów”, którego premiera miała miejsce na pikniku rodzinnym „Grunt to rodzina”. Dzieci brały także udział  w różnorodnych konkurencjach sportowych, na przygotowanych w różnych częściach ogrodu stacjach. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tym dniu dmuchańców, wesoła zabawa trwała tam prawie do końca pobytu dzieci w przedszkolu. Jak widać 1 czerwca był w naszej placówce bardzo urozmaicony i dostarczył maluchom wielu niezapomnianych wrażeń.