KONCERT MUZYCZNY "PIOTRUŚ PAN W KRAINIE MUZYKI"

18.05.2015 r.- „Piotruś Pan w krainie Pani Muzyki”- koncert muzyczny. Tym razem artyści z Lubuskiego Biura Koncertowego, w ramach muzycznych spotkań edukacyjnych, przenieśli dzieci do Krainy Nibylandii. Była to oczywiście pełna fantazji podróż muzyczna, podczas której Piotruś Pan spotkał wróżkę Dzwoneczek, Psotników i skrzaty. Wszyscy razem psocili, spali, robili bitwę na ciastka z kremem, a na końcu tańczyli. Tę niezwykłą historię opowiadały dzieciom instrumenty muzyczne zwane saksofonami: saksofon sopranowy, altowy i tenorowy oraz tringel  i syntezator.