"ŻABKI" W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

14.05.2015r. „Żabki” udała się z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wołowie. Bardzo serdecznie przyjęła nas pani Kamilla Klimczuk-Mąkosa, wychowawczyni klasy II. Wizytę rozpoczęliśmy od zajęć gimnastycznych na boisku szkolnym, a następnie zwiedziliśmy szkołę. Na koniec odwiedziliśmy klasę, w której uczą się dzieci z klasy II. Uczniowie zaprezentowali nam swój program artystyczny  recytując wiersze. „Żabki” słuchały recytacji z zainteresowaniem. Na zakończenie wizyty dzieci wymieniły się drobnymi upominkami.