"GUZIKOWY ŚWIAT" - OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Przedszkolaki z grupy „Skrzaty”: Cezary Zdeb, Pola Tomska oraz Lena Łakoma  przygotowały prace na ogólnopolski konkurs plastyczny „Guzikowy Świat”. Jest to już III edycja tego konkursu.

Jego celem jest rozbudzanie wyobraźni dzieci, ich własnej kreatywności oraz doskonalenie sprawności manualnej podczas pracy z guzikami i innymi materiałami plastycznymi. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Specjalne nr 2 w Specjalnym Ośrodku Szkolno– Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.                 Dzieciom biorącym udział w konkursie życzymy sukcesów.

Autor: Stanisława Łazik