"KOTKI” DZIĘKUJĄ

• Państwu Barbarze i Grzegorzowi Paluszek za podarowanie dyń, które są piękną ozdobą naszej sali oraz słodycze dla chłopców z okazji Dnia Chłopca.
  • Pani Justynie Hermaszewskiej za kolorowe pluszowe zabawki.
  • Pani Janinie Słupskiej za wzbogacenie naszego jesiennego kącika przyrody w pachnące i zdrowe owoce pigwy.
  • Pani Karolinie Pełce za kosz świeżych, zdrowych malin, które dzieciom bardzo smakowały.
  • Pani Agnieszce Cieślińskiej za orzechy laskowe.
  • Pani Agacie Nowaczyk za zorganizowanie prezentów z okazji Dnia Chłopca oraz za dynie do kącika przyrody.
  • Pani Justynie Fąfara za słodycze .

Serdecznie dziękują dzieci oraz panie z grupy ,,Kotki”.

Autor: Małgorzata Filipiak