"SMERFY" Z WIZYTĄ W SKLEPIE MEDIA EXPERT

Na zaproszenie Pana Ireneusza  Sawic, taty naszego Jakuba, dnia 29 maja „Smerfy” udały się na wycieczkę do sklepu RTV- AGD „Media Expert” w Wołowie. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w naszym przedszkolu Programu preorientacji zawodowej.

„Słoneczka” miały okazję obejrzeć przedmioty, którymi kiedyś posługiwali się ich rodzice, a nawet dziadkowie. Wielką atrakcja okazał się telewizor, który potrafił reagować na polecenia słowne wypowiadane przez dzieci. „Smerfy” w trakcie pobytu mogły przy pomocy wyciskarki  samodzielnie wykonać  i spróbować soku owocowo-warzywnego. Na zakończenie wizyty wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane balonami oraz pamiątkowymi gadżetami.  Była to bez wątpienia wycieczka, która na długo zostanie w pamięci dzieci. Gospodarzom dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Autor: Alicja Łupinowicz