"PRAKTYCZNE KSZTAŁCENIE DLA RYNKU PRACY"

Projekt "Praktyczne kształcenie na rynku pracy" realizowany jest przy współpracy z Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu. Realizowany jest w ramach Priorytetu IV Szkolnictwo wyższe i nauka; Działania 4.1 Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy; Poddziałania 4.1.1 Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni, Program Operacyjny Kapitał Ludzki w terminie od 01.10.2014 - 30.09.2015.

Celem projektu jest zwiększenie efektywności praktycznego kształcenia w zakresie staży dla studentów. Intencja współdziałania uczelni z przedszkolem wynika z potrzeby nawiązania i ugruntowania ścisłej współpracy w zakresie planowania, realizacji oraz weryfikacji programów praktycznego przygotowania studentów do wymogów rynku pracy.