INFORMACJA I OŚWIADCZENIE

I N F O R M A C J A

Na podstawie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016),  informuję Panią / Pana że administrator danych osobowych Przedszkole Nr 2 „Słoneczko”, ul. Inwalidów Wojennych 15, 56-100 Wołów. Kontakt do Inspektora Danych Osobowych  możliwy jest pod adresem mailowym: abi@adametronics.pl, pod nr tel.: 608294903, Administrator zbiera   i przetwarza dane osobowe Pani / Pana dziecka i członków jego rodziny pozostającej we wspólnym gospodarstwie domowym  w zakresie dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczej działalności szkoły. Informuję, że przysługuje Pani /Panu prawo wglądu do zbieranych danych oraz uzupełniania, uaktualniania  czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Państwa dane osobowe będą przechowywane w czasie zgodnym w instrukcji kancelaryjnej. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione na podstawie przepisu prawa. Jednocześnie informuję, że administrator danych osobowych dołoży wszelkich starań, aby dane były zbierane, przetwarzane i chronione zgodnie z prawem.

O Ś W I A D C Z E N I E

Zapoznałam/em się z informacją dotyczącą zbierania i przetwarzania danych osobowych moich  i członków mojej rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka

.............................................................................................................................................

(imię i nazwisko dziecka)

uczęszczającego do Przedszkola nr 2 w Wołowie, w zakresie dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczej działalności przedszkola, a także danych osobowych moich  i członków mojej rodziny, pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Wyrażam/Nie wyrażam* również zgodę/y na rejestrowanie i przetwarzanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć, konkursów  i uroczystości szkolnych organizowanych przez przedzkole oraz wykorzystanie tego wizerunku, jak również danych osobowych (imię, nazwisko, grupa) na stronie internetowej i mediach społecznościowych przedszkola oraz tablicach ściennych i folderze przedszkolnym w celu informacji i promocji przedzkola i dziecka.

Wrażam/nie wyrażam* zgodę/y na kontakt ze mną, z prywatnego telefonu komórkowego nauczyciela, pod opieką którego, będzie przebywać moje dziecko, w celach wynikających  z działalności placówki.

data i podpis rodzica /prawnego opiekuna

Autor: Elżbieta Maceluch