WYJAZD DO MAGICZNEGO TEATRU MUZYCZNEGO

„Jagódki” i „Jeżyki” 18 października odbyły wycieczkę do Magicznego Teatru Muzycznego we Wrocławiu. Dzieci obejrzały interaktywny spektakl o budowaniu przyjaźni, nauce kompromisu i sztuce poszukiwania drogi do porozumienia pt. „Kłótni dość”.

Nasze przedszkolaki oglądały przedstawienie z uwagą i zainteresowaniem, nie zabrakło również głębokich przemyśleń wynikających z treści przekazywanych dzieciom przez aktorów osobiście oraz poprzez rożnego rodzaju lalki teatralne.

Po spektaklu „Jeżyki” i „Jagódki” aktywnie uczestniczyły w przygotowanych specjalnie dla nich warsztatach teatralnych. Na koniec wizyty w teatrze dzieci mogły wspólnie zjeść drugie śniadanie w przytulnej, eleganckiej, teatralnej kawiarence z bardzo miłą obsługą.

Ze śpiewem na ustach, w dobrych nastrojach, może troszkę zmęczone dzieci wróciły do „Słoneczka”.

Autor: Edyta Lizak