Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

EWIDENCJA CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w "Słoneczku" funkcjonuje system elektronicznego rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

W załączeniu znajdą Państwo niezbędne informacje oraz regulaminy. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią. Potwierdzenie przyjęcia do stosowania wprowadzonych procedur dokonają  Państwo podczas odbioru (u wychowawców poszczególnych grup) kart, loginów i haseł dostępu.

W razie trudności lub pytań - służymy pomocą Uśmiech

Autor: Dyrekcja przedszkola