Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

„DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI" W "SŁONECZKU"

20 kwietnia br. 9 osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie przybyła do naszej placówki aby wziąć udział w corocznie organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Dniu Przedsiębiorczości”, pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Program ten sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej. Poprzez udział w tym przedsięwzięciu uczniowie mieli możliwość odbycia jednodniowej wizyty w naszym przedszkolu aby zweryfikować swoje plany edukacyjne i wyobrażenia o wymarzonym zawodzie. Nasza lokalna młodzież miała okazję pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania zawodu nauczyciela oraz zapoznania się z organizacją i zarządzaniem naszą placówką.

Cieszymy się z Waszej wizyty i zapraszamy za rok.

Autor: Edyta Lizak - koordynator Dnia Przedsiębiorczości